| In het kort: | |
| Startpunt: |
|
| Eindpunt: |
|
| Vaartijd: | Ongeveer 1,5 uur |
| Klasse: | Standaard |
| Afstand: | 6,7 km |
Voor wie Doetinchem – Doesburg net even te ver vindt, biedt deze tocht een mooi alternatief. Stap ruwweg halverwege in de kano bij Laag-Keppel, en vaar vanaf hier door naar Doesburg. Vlakbij je eindpunt vind je een leuke horecagelegenheid om je toch goed af te sluiten.
Bij vaarroutes hanteren wij een minimumbedrag van €300,00 excl. transportkosten.
Heb je minder kano’s nodig? Dan ben je uiteraard welkom bij één van onze peddelplekken. Je vaart dan op de rivier de Berkel. Bij een peddelplek vaar je altijd terug naar het startpunt en er zijn er geen minimum aantallen of transportkosten van toepassing.
Bij reservering van vaartochten van A naar B word er per 10 vaartuigen € 75,00 trailerkosten berekend. Daarnaast worden er voor locaties verder dan 30 minuten rijden van Unieke Uitjes Laren transportkosten in rekening gebracht op basis van reistijd en afstand.
Neem contact op om deze tocht te boeken
